Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
maj 7, 2012 - Pod basenem    No Comments

Życie według bursy

Jedni nazywają bursę Klasztorem Chaolin, a inni Więzieniem Alkatras. Dla nas, mieszkańców, jest to drugi dom. To nasza ulica sezamkowa, na której każdy ma swoje miejsce. To jedna wielka rodzina.

Monika

„Dzięki bursie zyskujemy nowe, ciekawe znajomości. Integrujemy się z rówieśnikami oraz możemy wspólnie spędzać czas. Tutaj nie tylko mamy pomoc w nauce, lecz także możemy się dobrze bawić oraz poznać przystojnych sportowców ;)

Pani Dorota i Pani Magda

„Jeżeli wybraliście szkołę w Stalowej Woli, proponujemy Wam zamieszkanie w naszej placówce. Młodzieżowa rada organizuje różne imprezy, uroczystości, dyskoteki, ogniska oraz wieczory filmowe. Masz możliwość współtworzenia życia w bursie, realizowania ciekawych pomysłów i rozwijania swoich zainteresowań”.

Piotrek

„Bursa jest miłym i przytulnym miejscem, w którym zawsze coś się dzieje. Podoba mi się tu ze względu na mieszkańców. Można się z każdym zintegrować i miło spędzać czas”.

Pani Alicja

„W naszej bursie nie ma czasu na nudy! Gdy uporasz się z obowiązkami szkolnymi, wychowawcy zorganizują ciekawe zajęcia zgodnie z Twoimi potrzebami i zainteresowaniami. Wspólne uroczystości, wyjścia do kina, zajęcia sportowe pozwolą atrakcyjnie spędzić czas w miłym towarzystwie. Bursa to społeczność międzyszkolna, w której każdy znajdzie pokrewną duszę”.

Maturzystki

„Jeśli jesteś spoza Stalowej Woli, zamieszkaj w bursie międzyszkolnej. Placówka oferuje codzienne wyżywienie, dostęp do bezprzewodowego Internetu i siłowni. Zdobywamy tutaj nowe doświadczenia oraz uczymy się samodzielności”.

Pani Teresa

„Jeżeli zamieszkasz w Bursie Międzyszkolnej, możesz liczyć na pomoc wychowawców w nauce. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, nie wiesz, wychowawca zawsze pomoże Ci, wyjaśni, podpowie i udzieli potrzebnych wskazówek. W naszej placówce możesz również skorzystać z pomocy koleżeńskiej. Wybitne umysły uczniowskie rozwiążą każde zadanie i pomogą zrozumieć zawiłości matmy, fizyki oraz chemii, a poligloci ułatwią poznanie języków obcych. Pamiętaj! W bursie zawsze jest ktoś, kto Ci pomoże”.

Ilona

„Dla mnie bursa jest miejscem, gdzie zawsze mogę się zwrócić do kogoś o pomoc, tutaj mam wielu przyjaciół. Kiedy nie radzę sobie w szkole, to wychowawcy w bursie oraz moi przyjaciele udzielają mi korepetycji. W tym miejscu nigdy się nie nudzę. I co najważniejsze, mam wody i prądu pod dostatkiem <śmiech>”.

Sylwia Staszowska

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!