Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
sty 15, 2012 - Pod basenem    No Comments

Bombki i certyfikaty pod młotkiem

Podczas Aukcji Mikołajkowej, która odbyła się w czwartek, 15 grudnia, o godz. 12.00 na dużej auli, zebrano 1910 zł. Uczniowie licytowali się między sobą o każdą złotówkę,
zaś w przerwach widownię czekały liczne atrakcje.

   

Tradycyjna, przedświąteczna impreza w naszej szkole jak zawsze cieszyła się ogromną popularnością. Wszystkie miejsca zajęte, zwarci i gotowi do licytowania przedstawiciele klas oraz ci, którzy tego dnia po raz pierwszy się nam zaprezentowali. Bowiem imprezie towarzyszyła niejedna atrakcja.
Sceniczne debiuty
Na scenie pojawił się szkolny zespół muzyczny pod nową nazwą Kanalia. Chłopcy z kl. I e LO wraz z trzema uroczymi solistkami zaprezentowali rockowe aranżacje kolęd. Dziewczęta wykonały również inne, spokojne, ale bardzo popularne utwory, m.in. Adele „Sameone like you”. Ponadto organizatorzy konkursu wiedzy o patronie szkoły gen. Sikorskim nagrodzili zwycięzców II etapu, który zakończył się chwilę przed rozpoczęciem imprezy mikołajkowej. Przed publicznością zaprezentowało się również pięciu zawodników szkolnej sekcji bokserskiej wraz z opiekunem Arturem Chomiakiem. Chłopcy pokazali kilka metod uderzenia.
Bomb(k)owi goście
Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się sama aukcja. Pod młotek oddano 36 bombek. Siedem z nich wykonali zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Andrzej Szlęzak, prezydent Stalowej Woli, Robert Fila, starosta Powiatu Stalowowolskiego, Mariusz Sołtys, wicestarosta Powiatu Stalowowolskiego, Bożena Karlik, Naczelnik Wydziału Oświaty, Renata Butryn, poseł na Sejm RP, Janina Sagatowska, senator oraz Grzegorz Sobieraj, dziennikarz. Najwięcej zapłacono za bombkę prezydenta miasta, bo aż 80 zł.

Nietuzinkowe dodatki
Ozdoby wykonane przez nauczycieli i dyrekcję wzbudzały jednak większe emocje. Ich zaletą były dołączone certyfikaty, które pozwalają uczniom na dodatkową „enkę”, przełożenie sprawdzianu czy nieodpytywanie. Najdroższą bombkę sprzedano za 120 zł. Jej wyjątkowość polegała na dołączonym gratisie w postaci „pelerynki niepytka”, która zwalnia z odpowiedzi osobę, która ją założy na lekcjach u pana Belcarza. Wśród najdroższych bombek znalazły się dzieła pani Thiede (97 zł), pani Rutkowskiej-Wydry (80 zł), pani Świderskiej (72 zł) oraz pani Parysz (70 zł). Jak pokazują nam te wyniki, bombki najbardziej przydają się na lekcjach historii :)
Uzbierana suma pieniędzy zostanie przekazana na cele charytatywne.

 

Marta Widła

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!