Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
gru 12, 2012 - Pod basenem    No Comments

Praktyki zawodowe – przyjemność czy obowiązek?

Praktyki zawodowe – przyjemność czy obowiązek?

W październiku zapytaliśmy uczniów technikum z klasy I a, co sądzą o praktykach zawodowych, które mają w planie zajęć i na które uczęszczają.

Praktyki zawodowe - przyjemność czy obowiązek? Klasa w sali warsztatów z panem Januszem Gortychem.

Opiekunem praktyk jest pan Janusz Gortych. Są to zajęcia, które pozwalają uczniom technikum rozwinąć umiejętności związane z ich zainteresowaniami. Sami praktykanci twierdzą, że uczęszczając na praktyki, mile spędzają czas przy czynnościach, które lubią. Z odpowiedzi naszych rozmówców wynika, że cenią te zajęcia. Dzięki nim mogą się nauczyć nowych i przydatnych czynności, np. diagnozowania i naprawiania pojazdów samochodowych oraz pomiarów silników. Uczniowie tej klasy technikum interesują się motoryzacją i swoją przyszłość wiążą z pracą w zawodzie mechanika samochodowego.
Jeden z uczniów pozytywnie ocenia praktyki, ze względu na miłą atmosferę towarzyszącą wspólnej pracy, jednak z drugiej strony twierdzi, że warsztat naszej szkoły jest zbyt ubogi i jest zbyt mało czasu na nauczenie się wszystkiego, co ważne.
Informacji udzielali uczniowie klasy I a T.
Karolina Dominek, Angelika Idec

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!