Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
gru 12, 2012 - Pod basenem    No Comments

Bańkowe szaleństwo

Bańkowe szaleństwo

Aukcja Baniek, 3 grudnia 2012 r. Już od kilku lat w naszej szkole odbywa się aukcja baniek choinkowych. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród uczniów, jak i nauczycieli. Dochody z niej są przekazywane na cele charytatywne.
W poniedziałek 3 grudnia 2012r. w naszej szkole, jak co roku, odbyła się charytatywna aukcja baniek choinkowych. Rozpoczęła się o 12 na dużej auli i trwała do około godziny 14. Zebrane pieniądze zostaną przekazane potrzebującym oraz uzdolnionym uczniom naszej szkoły . Bombki, które były licytowane, zostały ozdobione m.in. przez Panią posłankę Renatę Butryn, starostę Roberta Filę, telewizję Stella, przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Antoniego Kłosowskiego oraz nauczycieli naszej szkoły. Na licytacji znalazła się również bańka wykonana przez naszego Pana dyrektora Andrzeja Kolucha. Każda była jedyna w swoim rodzaju, pomalowana farbami lub ozdobiona inną techniką, która zachwycała. Do prawie każdej dołączony był certyfikat, np. zwalniający klasę z odpowiedzi lub zapewniający przełożenie sprawdzianu. Licytacja była bardzo zacięta. Brali w niej udział nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także nauczyciele. Kwota, od której zaczynała się licytacja każdej bańki wynosiła 10 zł. Najdroższa okazała się bombka wykonana przez Panią Monikę Ciołkosz, która została sprzedana wraz z certyfikatem przełożenia sprawdzianu za 135 zł. Również nasz Pan dyrektor wylicytował bańkę, a nawet dwie. Jedną w wysokości 105 zł, natomiast drugą za 55 złotych . Mieliśmy okazję zobaczyć taniec brzucha z motywami indyjskimi, oraz usłyszeć kilka piosenek wprowadzający nas w zbliżający się dużymi krokami świąteczny czas. Kolędy zostały wykonane przez nasz szkolny zespół muzyczny „Gamonie”. Kwota, którą udało nam się zebrać z wylicytowanych baniek i wejściówek wyniosła 2793 zł.

Aukcja Baniek, 3 grudnia 2012 r.
Ewelina Oleszek, Jagoda Wolano

 

 

 

 

 

.

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!