Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
gru 12, 2012 - Pod basenem    No Comments

Wrzesień przez cały rok !

Wrzesień przez cały rok!
Nowy przewodniczący Samorządu uczniowskiego ZSP 1 Niedawno w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2012/2013. Wygrał je Dawid Wrzesień. Redakcja „Sikorskiego” postanowiła zadać kilka pytań nowo upieczonemu Przewodniczącemu. Zapraszamy do lektury!
1.Dlaczego zgłosiłeś swoją kandydaturę do wyborów?
D.W.: Chciałem przede wszystkim sprawdzić siebie, zobaczyć, czy jestem w stanie pełnić taką funkcję. Oczywiście namowy osób z klasy miały na moją decyzję kluczowy wpływ.
2. Jakie są plany Samorządu na nadchodzący rok?
D.W.: Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby praca Samorządu była dobrze oceniana przez społeczność szkolną. Wszystkie osoby do Niego należące mają dużo nowych i ciekawych pomysłów. Jesteśmy gotowi na wyzwania, nawet te najtrudniejsze.
3. Czy uważasz, że dotychczasowy Samorząd pracował prężnie?
D.W.: Nie mnie to oceniać, aczkolwiek nie mam nic do zarzucenia poprzedniemu Samorządowi. Uważam, że pracował prężnie i starał się, aby w szkole było jak najbardziej przyjemnie.
4. Czy będą organizowane spotkania z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego?
D.W.:Oczywiście, spotkania całego Samorządu będą się odbywać dość często, a tam opinia każdego z osobna jest równia ważna. Nie wprowadzimy żadnej zmiany, jeżeli ktoś się na nią nie zgodzi. W końcu Samorząd to jedna drużyna. Korzystając z okazji chciałbym zaprosić wszystkich uczniów do dzielenia się z nami swoimi pomysłami
5. Czy jesteś zadowolony z wyników wyborów?
D.W.: Jestem bardzo zadowolony, ale szczerze mówiąc nie spodziewałem się wygranej. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy oddali na mnie swój głos.
Przewodniczący SU nie udzielił odpowiedzi na dwa następujące pytania: „Co byś przede wszystkim zmienił w naszej szkole?” oraz „ Jakie korzyści będą płynąc z pracy Samorządu dla uczniów?”
Gratulujemy wygranych wyborów i dziękujemy za pozostałe odpowiedzi. Całemu Samorządowi życzymy miłej i owocnej pracy, która – miejmy nadzieję – przyniesie wiele korzyści całej społeczności szkolnej. Przekazanie władzy nowemu Przewodniczącemu odbyło się 22. listopada, w czasie uroczystości pasowania klas pierwszych, także pierwsze udane wystąpienie Dawid ma już za sobą.
Justyna Babiracka

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!