Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
kwi 2, 2013 - Pod basenem    No Comments

Trzecia powiatowa spartakiada młodziezy

Chociaż pogoda splotła figla i zima nie odpuściła, gorąca atmosfera panowała pierwszego dnia wiosny w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.
Trzecia z kolei spartakiada przyciągnęła w progi MOSiR-u byłą mistrzynię olimpijską, mistrzynię świata i wielokrotną mistrzynię Europy w pływaniu- Otylię Jędrzejczak. Nie mogło również zabraknąć jednego z najlepszych polskich komentatorów sportowych, pochodzącego ze Stalowej Woli- Edwarda Durdy, któremu w komentowaniu wydarzeń pomagał Waldemar Pawłowski.


Jak co roku nie zawiodły również Szkoły Ponadgimnazjalne, w rywalizacji o puchar stawiło się 7 drużyn z powiatu stalowowolskiego.

Drużyny złożone z pięciu dziewcząt i pięciu chłopców rywalizowały między sobą w konkurencjach takich jak: bieg w worku czy bieg z piłką rehabilitacyjną. Nie zabrakło także konkurencji dla nauczycieli oraz dyrektorów szkół, którzy, podobnie jak ich uczniowie popisywali się sprawnością fizyczną.
Rywalizacji towarzyszyły ogromne emocje a także głośny, kulturalny doping ze strony kibiców. Pomiędzy konkurencjami uczniowie zbierali autografy Otylii, mieli chwilę czasu na zrobienie pamiątkowego zdjęcia, słuchali opowieści na temat kariery pływaczki.
Ostatecznie Spartakiadę wygrał zeszłoroczny triumfator- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 ze Stalowej Woli. Nasza szkoła uplasowała się na znakomitym czwartym miejscu, zdobywając upominki od starostwa.


W trakcie dekoracji każda z drużyn otrzymała gratulacje od Otylii Jędrzejczak, która wielokrotnie podkreślała swoje zadowolenie z wizyty w Stalowe Woli. Wspomniała także o wspaniałej atmosferze, którą można było zawdzięczać zarówno organizatorom, jak i zawodnikom oraz kibicom.
Gwiazda poprosiła na zakończenie wszystkich o okrzyk: Jesteśmy najlepsi!

Natalia Godawska

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!