Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
sty 11, 2012 - Pod basenem    No Comments

Jak Burneika?

Co z tą siłownią? Ćwiczymy czy nie? W tym roku został zakupiony na naszą siłownię nowy atlas. Daje to bardzo duże możliwości wzmacniania się fizycznie.

Możemy wyćwiczyć każdą partię mięśni. Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu i wykazać się systematycznością. W naszej szkole istnieje oferta zajęć dodatkowych, podczas których można korzystać ze sprzętu dostępnego na siłowni. Są one prowadzone przez panią Ilonę Pięcińską w każdy poniedziałek o godz. 14.30. Może przyjść każdy, kto chce. Opiekun siłowni zapewnia pomoc i fachową poradę w dobraniu odpowiednich ćwiczeń do zamierzonych celów. – „Zachęcam wszystkich uczniów i uczennice do korzystania ze szkolnej siłowni”. – mówi pani Ilona Pięcińska – „Udzielę informacji wszystkim chętnym, jak kształtować swoje ciało i jak osiągnąć zamierzony cel poprzez ćwiczenia fizyczne”.

Można popracować nad ciałem
Niezdrowy tryb życia, brak ruchu, godziny spędzone na siedząco, to wszystko może spowodować choroby i otyłość. Poniższy wykres przedstawia rozkład procentowy osób otyłych, osób z nadwagą, osób o prawidłowej wadze w różnych krajach. Mimo że nie jesteśmy najgorsi, to zauważmy, że prawie 20 proc. Polaków zaliczana jest do otyłych.

Warto więc trochę poćwiczyć. Wpłynie to na naszą siłę, wygląd i zdrowie. Ponadto poprawi to nasze samopoczucie oraz przyzwyczai do okazywania większej śmiałości na kąpieliskach czy basenach.
P.S. Udało nam się dowiedzieć, że jeśli zainteresowanie zajęciami na siłowni wzrośnie, to będzie można myśleć o kolejnych, dodatkowych godzinach. Po lekcjach zostańmy więc na chwilę na siłowni i kształtujmy nasze ciało jak… Burneika.

 

Rafał Brzozowski

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!