Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
lis 16, 2013 - Pod basenem    No Comments

Wybraliśmy nowy samorząd szkolny

Od listopada w naszej szkole działa nowy Samorząd Uczniowski. W związku z tym Redakcja gazetki Sikorski specjalnie dla wszystkich zainteresowanych przeprowadziła rozmowę z Marzeną Raczycką z kalsy II a- świeżo upieczoną przewodniczącą SU oraz jedną z opiekunek „dziesięciu wspaniałych” Panią Natalią Banach.

  

 

Możecie spać spokojnie! Na ten rok nie są przewidywane żadne radykalne zmiany. Cele wytyczone przez przedstawicieli braci uczniowskiej są jak najbardziej możliwe do realizacji. Zwyciężczyni wyborów na pytanie o reformy odpowiada” „… Nie chcę rzucać słów na wiatr, dlatego niewiele obiecywałam na samym początku… Na pewno będę starała się wynegocjować więcej wycieczek dla każdej klasy oraz godne warunki do korzystania z toalety … Liczę na przychylność Pana Dyrektora”. Ponadto nasza koleżanka z klasy mundurowej oświadcza, iż jest otwarta na wszelkie propozycje napływające od uczniów nienależących oficjalnie do SU i obiecuje, że nie pozostanie obojętna na żadną prośbę.

Z kolei od Pani Natalii Banach dowiedziałyśmy się, iż jednym z zadań grupy wybrańców jest oprawa różnych uroczystości. W ostatnim czasie SU mógł się wykazać przy obchodach związanych z 75 rocznicą powstania naszej szkoły. Nauczycielki sprawujące nadzór nad funkcjonowaniem reprezentantów rzeszy uczniowskiej są mile zaskoczone zaangażowaniem Marzeny Raczyckiej oraz Weroniki Jurek podczas piątkowego wydarzenia. Najbliższą akcją, jaką będzie przygotowywał w całości SU jest Świąteczna Aukcja Baniek, z której zebrany dochód zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów ZSP 1 oraz pomoc dzieciom Kresowian na Ukrainie. Miejmy nadzieje, że znowu uda mu się zapunktować w oczach opiekunek tudzież całej społeczności szkolnej. Trzymamy kciuki!

Serdecznie dziękuję Marzenie Raczyckiej oraz Pani Natalii Banach za rozmowy dla potrzeb szkolnej gazetki oraz w imieniu całej redakcji, życzę udanej współpracy.

 Z poważaniem XD 

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!