Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
lis 16, 2013 - Pod basenem    No Comments

Jubileusz naszej szkoły

8 listopada nie był zwyczajnym dniem dla naszej szkoły. Był to dzień pełen wspomnień, świętowania, a przede wszystkim spotkania kilku pokoleń, które miały okazję zintegrowania się. Świętowaliśmy bowiem 75-lecie istnienia i pracy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego. Warto zaznaczyć, że w tym roku 75 lat ukończył Centralny Ośrodek Przemysłowy, który powstawał w tym samym czasie, co zespół szkół.

W wyjątkowy sposób uczciliśmy jubileusz funkcjonowania naszej szkoły. 0 godz. 10.30 na dużej auli odbyła się uroczysta akademia z udziałem uczniów, nauczycieli i absolwentów szkoły. Przygotowana część artystyczna była okazją do wspomnień, jak i uświadomienia sobie tego, jak szybko upływający czas rozwinął i przekształcił szkołę, która posiada obecnie jedną z najciekawszych ofert dla uczniów. Z okazji rocznicy został przygotowany pyszny tort urodzinowy, który był zwieńczeniem tego niezwykle ważnego wydarzenia. Podczas uroczystości dyrektor szkoły pan Andrzej Koluch dokonał pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

   

 

Niepowtarzalną atmosferę zapewnił wystrój szkoły, jak i muzyka towarzysząca poczęstunkowi, który miał miejsce po zakończonej akademii. Była to specjalna okazja do spotkania i rozmów między ludźmi, którzy przed wieloma laty uczęszczali do naszej szkoły, jak i tymi, którzy chodzą do niej obecnie. Znakomicie przygotowane posiłki i pięknie zastawione stoły robiły bardzo dobre wrażenie. Ponadto można było obejrzeć kroniki opisujące dzieje szkoły na przestrzeni wielu lat.

To wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięciu uczniów, nauczycieli i absolwentów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli. Miejmy nadzieję, że przed nami kolejne lata owocnej pracy naszej szkoły.

Małgorzata Kułaga i Karolina Puzio, II c  

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!