Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
lis 16, 2013 - Pod basenem    No Comments

Wstępniak

Witamy jesiennie w drugim numerze naszej gazetki szkolnej. Ostatnie tygodnie obfitowały w ważne wydarzenia, z których najważniejszym były oczywiście obchody 75-lecia istnienia naszej Szkoły. Możemy już dziś powiedzieć, że wszystko wyszło wspaniale, uczniowie i nauczyciele wykazali się dużym zaangażowaniem w organizację tego jubileuszu i po raz kolejny mamy prawo być dumni. Także obchody rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w tym roku przybrały ciekawą formę. Odbyły się też  różne konkursy, m. in. Konkurs matematyczny i konkurs wiedzy o naszej szkole. No i oczywiście rodzice zapoznali się z naszymi wynikami w nauce w czasie zebrania. Nadchodzący czas również  zapowiada się ciekawie, bo jak widomo w grudniu organizowane się w naszej Szkole różne akcje charytatywne. Naprawdę, nie możemy narzekać, że w „Sikorskim” nic się nie dzieje. Wszystkim uczniom życzymy dużo energii i zapału  oraz zaangażowania w życie naszej szkolnej społeczności. W końcu szkoła to nasz drugi dom.

Redakcja

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!