Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
mar 19, 2014 - Pod basenem    No Comments

Dlaczego warto mieć pasję ?

Dlaczego warto mieć pasję? Życie bez pasji zabija- twierdzą niektórzy ludzie, niewątpliwie jest to prawdą, ale niekompletną. Jak się okazuje osoby, które kochają oddawać się konkretnym czynnościom, angażują się w coś bez opamiętania, również umierają. Jednakże nie należy mierzyć śmierci jednych i drugich tą samą miarą. Co prawda wszyscy w bliższej bądź dalszej przyszłości ulegniemy nieestetycznemu rozkładowi, któremu towarzyszyć będzie trupi odór, ale nie zapominajmy, że człowiek jest istotą dualną i w klatce zwanej ciałem, uwięziona jest jego dusza- niepowtarzalna, największa, niezniszczalna wartość we wszechświecie, która pozostawia piętno na kartach czasu, sercach przyszłych pokoleń i historii ludzkości. Zadbajmy o to, żeby nasze życie nie pozostawiło po sobie jedynie echa, ale żeby było wiecznie żywym głosem.
Powszechnie wiadomo, że jednostki pasjonujące się czymkolwiek to rzadkość w dzisiejszym, zmierzającym ku upadkowi świecie; to unikaty, które pomimo, iż stąpają po tej samej ziemi co my, żyją w swojej małej wielkiej rzeczywistości, której wyobraźnia przeciętnego zjadacza chleba nie jest w stanie pojąć. To piękne, że jest wśród nas grono osób, które potrafi odmówić sobie snu po to, żeby móc być szczęśliwym, realizując się w swojej pasji. Takie osoby właśnie, które odnalazły spełnienie w prostych czynnościach; osoby z pasją są obiektem zachwytu, są ludźmi, których się kocha. Pasja jest pokarmem dla duszy.
Z badań przeprowadzonych przez T. Buzana wynika, że bardzo silne emocjonalne zaangażowanie ( pasja), jest właściwe każdemu geniuszowi. Warto więc zastanowić się nad znalezieniem swojej ekscytującej, zdrowej obsesji, która pozwoli nam się określić i nas uszczęśliwi. Bądźmy wyjątkowi! Żyjąc z pasją, po odegraniu roli śmiertelnika, staniemy się nieśmiertelni.
XD

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!